Balıkesir İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hasan ONAR 12 Ekim Pazartesi günü Derneğimize iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI, derneğin genel yapısı ve faaliyetlerini anlatırken, yönetim kurulu üyelerimiz de kısaca kendilerini ve firmalarını tanıttılar.

Ziyarette, salgın döneminde yaşananlar genel hatlarıyla değerlendirildi. Emniyetin aldığı sıkı önlem ve çalışmalar hakkında bilgiler paylaşıldı.

Maske ve mesafe kurullarının korunarak kontrollü sosyal hayatın devamlılığının önemine değinen Sayın Hasan ONAR; “Büyük bir hassasiyetle yaklaştığımız salgınla mücadelede personelimiz devamlı olarak kent merkezinde vatandaşlarımızı gözlemleyerek kurallara uymalarını konusunda uyarılarda bulunuyorlar. Diğer kurumlar ile birlikte koordineli şekilde denetimlerimize devam ediyoruz. Aynı zamanda diğer tüm konularda ilgili birimlerimiz tarafından şehrimizin huzur ve güvenliği için operasyonlarımız sürdürülüyor.” dedi.

Göreve geldikleri süre boyunca yapılan çalışmaları takip ederek, takdir ettiklerini belirten Başkanımız Sayın Emrah BİLCANLI ise “Polis teşkilatımızın her zaman yanımızda olduğunu bilmek güven ve huzurumuzu artırıyor. Şehrimizin güvenliğinin sağlanması konusunda  gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Katkı sağlayacağımız ve  faydalı olabileceğimiz konular var ise sizlere her zaman yardımcı olmaktan dolayı gurur duyacağımızı bilmenizi isteriz” dedi.

Karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından ziyaret sona erdi.