BANSİAD Bandırma Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Funda DEDEOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ozan TÜM, 26 Ağustos Perşembe günü derneğimizi ziyaret ettiler.

GÜNMARSİFED Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu’ na bağlı 7 üye dernekten biri olan BANSİAD’ın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Funda DEDEOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ozan TÜM derneğimizi ziyaret etti. 
 
Yönetim kurulu üyelerimizin hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı tanışmanın ardından Başkan Yardımcımız Sayın Hakan TUR derneğimizin faaliyetleri ve sürdürülen projeler hakkında misafirleri bilgilendirdi.
Derneğimizin de üyesi olduğu GÜNMARSİFED çatısı altında yer alan iki derneğin bundan sonraki süreçte birlikte hareket etmesinin önemine değinildi. Ortak paydada buluşulması ile başarılı çalışmaların gerçekleştirilebileceği vurgulandı.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Yardımcımız Sayın Hakan TUR ve yönetim kurulu üyelerimiz nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.