GÜNMARSİFED Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanımız Sayın Abdullah BEKKİ, 11 Ağustos Çarşamba günü derneğimizi ziyaret etti.

Derneğimizin bağlı olduğu Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) Başkanımız Sayın Abdullah Bekki ve Genel Sekreterimiz Sayın Erdoğan Dur, Başkanımız Sayın Emrah Bilcanlı'nın nezdinde yönetim kurulunu ziyaret etti.
 
Temmuz ayında gerçekleştirilen GÜNMARSİFED’in 8. olağan genel kurulu sonucunda başkanlığa seçilen Sayın Abdullah Bekki federasyona bağlı üye dernekleri ziyaret ederek genel kurul toplantısı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 
Derneğimizin faaliyetleri ve sürdürülen projeler hakkında bilgi alan Sayın Abdullah Bekki federasyon çatısı altında bulunan derneklerin önceleri olduğu gibi bundan sonra da aynı disiplin ve bağlılıkla birlikte hareket etmeleri, yapılacak yönetim kurulu toplantıları ile genel kapsamlı toplantılara geniş katılım göstermeleri gerektiğinin önemini vurguladı.
GÜNMARSİFED Genel Sekreterimiz Sayın Erdoğan Dur’un konfederasyon bünyesinde yakın zamanda yapılması planlanan çalışmalar hakkında üyeleri bilgilendirdiği ziyarette; iş dünyası, sanayi ve ekonomi üzerine bir süre sohbet edilerek genel durum değerlendirilmesi yapıldı.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkanımız Sayın Emrah Bilcanlı ve yönetim kurulu üyeleri olarak nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ilettik.