1. Dönem : 08.07.1992 - 10.10.1994

Başkan : Bülent TELLİOĞLU

Yönetim Kurulu :  

Mahmut Akgün YAVUZ

Turhan KERESTECİOĞLU

Sinan ALTAN

Taner EROĞLUASLAN

İ. Arhan İÇEL

Ferit AKÇA

Ertan SEYMEN

 

2. Dönem : 10.10.1994 - 08.10.1996

Başkan : Yaman GÜLPINAR

Yönetim Kurulu :    

Murat ZEYBEK TEKİN

Tuncay ÖZEN

İsmail SARSILMAZ

M. Şaban KARASUGİL

Atilla GÖNÜLTAŞ

Alpagu SEKBAN

Adil OKUCU

Korhan YAKUT

Adnan ATACAN

Tansel KIPÇAK


3. Dönem : 08.10.1996 - 14.10.1998

Başkan : Hakan ALTAN

Yönetim Kurulu :    

Ersin ERDOĞMUŞ

Mehmet YAVUZ

Berkan EVİRGEN

Levent TELLİOĞLU

Taner DOĞANLARLIOĞLU

Halil BULUT

Füsun TURFULLU

Reha ATILGAN

Atakan COŞKUN

Sema FIRAT

 

4. Dönem : 14.10.1998 - 21.10.2000

Başkan : LEVENT TELLİOĞLU

Yönetim Kurulu :    

Reha ATILGAN

Mehmet YAVUZ

Berkan EVİRGAN

Hasan TAHTACI

Emre İNCE

Ersin ERDOĞMUŞ

İ. Murat KURŞUN

Murat ŞUMLU

  

5. Dönem : 04.10.2000 - 21.05.2002

Başkan : LEVENT TELLİOĞLU

Yönetim Kurulu :    

İ.Murat KURŞUN

Murat ŞUMLU

Koray GÜRBÜZ

Hasan TAHTACI

Emrah YAVAŞCA

Mehmet YAVUZ

 

6. Dönem : 21.05.2002 - 18.05.2004

Başkan : Koray GÜRBÜZ

Yönetim Kurulu :    

Refik ALTAN

Emrah YAVAŞCA

İ. Barış AYDIN

Mert YAVUZ

Oğuz Kaan GÜRBÜZ

Hakan ÖZDAMAR

 

7. Dönem : 18.05.2004 - 31.05.2006

Başkan : Koray GÜRBÜZ

Yönetim Kurulu :    

Refik ALTAN

İ. Barış AYDIN

Hakan ÖZDAMAR

Mert YAVUZ

Fahri ERMİŞLER

Cem CEYLANOĞLU

M. Niyazi EĞİNLİOĞLU

Cem VİDİNİSAN

 

8. Dönem : 02.06.2006 - 27.06.2007

Başkan : Koray GÜRBÜZ

Yönetim Kurulu :    

Fahri ERMİŞLER

İ. Barış AYDIN

Emrah BİLCANLI

Hakan ÖZDAMAR

Refik ALTAN

Mert YAVUZ

M. Kerem KIRIMLI

Umut S. YARIŞ

M. Niyazi EĞİNLİOĞLU

A. Sırrı YIRCALI

  

8. Dönem (Devralınan): 27.06.2007-21.05.2008

Başkan : Fahri ERMİŞLER

Yönetim Kurulu :    

A.Sırrı YIRCALI

İ. Barış AYDIN

Emrah BİLCANLI

Hakan ÖZDAMAR

Refik ALTAN

Mert YAVUZ

Koray GÜRBÜZ

M. Kerem KIRIMLI

M. Niyazi EĞİNLİOĞLU

Umut S.YARIŞ

 

9. Dönem : 21.05.2008 - 5.05.2010

Başkan : Fahri ERMİŞLER

Yönetim Kurulu :    

A. Sırrı YIRCALI

İ. Barış AYDIN

Emrah BİLCANLI

Hakan ÖZDAMAR

Refik ALTAN

Mert YAVUZ

M. Niyazi EĞİNLİOĞLU

Umut S. YARIŞ

Şevket YAVAŞCA

Rahmi KULA

 

10. Dönem : 05.05.2010 - 28.11.2012

Başkan : Mert YAVUZ

Yönetim Kurulu :    

Cem VİDİNLİSAN

Refik ALTAN

M. Niyazi EĞİNLİOĞLU

Hakan ÖZDAMAR

İ. Barış AYDIN

Emrah BİLCANLI

Umut S. YARIŞ

Rahmi KULA

Hamdi DÖKÜCÜOĞLU

Yücel YILMAZ


11. Dönem : 28.11.2012 – 26.11.2014

Başkan : Rahmi KULA

Yönetim Kurulu :    

Emrah BİLCANLI

İ. Barış AYDIN

Şevket YAVAŞCA

Yücel YILMAZ

Orçun EĞİNLİOĞLU

Ender AKÇA

Kıvanç İBİŞ

Emre ÇELİK

Metin KARAKUŞ

Barış AKSOY


12. Dönem : 26.11.2014 – 26.11.2016

Başkan : Rahmi KULA

Yönetim Kurulu :    

Emrah BİLCANLI

İ. Barış AYDIN

Orçun EĞİNLİOĞLU

Emre ÇELİK

Metin KARAKUŞ

Ender AKÇA

Barış AKSOY

Kıvanç İBİŞ

Aytekin ALTAN

Volkan ALTINÖZ

 

13 . Dönem : 26.11.2016 – 18.04.2018

Başkan : Rahmi KULA

Yönetim Kurulu :    

Emrah BİLCANLI

Emre ÇELİK

Barış AKSOY

Kıvanç İBİŞ

Aytekin ALTAN

Volkan ALTINÖZ

Cem OVACIK

Erman ŞANLIER

Özgür FİSKECİ

Mehmet AKKAN

 

13. Dönem (Devralınan): 18.04.2018 - 16.02.2019

Başkan : Emrah BİLCANLI

Yönetim Kurulu :    

Emre ÇELİK

Barış AKSOY

Kıvanç İBİŞ

Aytekin ALTAN

Volkan ALTINÖZ

Cem OVACIK

Erman ŞANLIER

Özgür FİSKECİ

Mehmet AKKAN

Rıdvan ASLAN


14. Dönem :16.02.2019 - ……

Başkan : Emrah BİLCANLI

Yönetim Kurulu :  

Cem OVACIK

Hakan TUR

Aytekin ALTAN

Barış AKSOY

Kıvanç İBİŞ

Özgür FİSKECİ

Mehmet AKKAN

Erman ŞANLIER

İbrahim ONUR

Evren DÖŞEMEN